ART-INFO

Будь людиною

ессеТи живеш у світі, сповненому тисячею посмішок і мільйоном сліз. Можливо, ти цього не помічаєш, бо дуже заглиблений в себе, у свій внутрішній світ і унікальні проблеми. Біля тебе пройде пригнічена постать з відсутністю віри в очах, а ти будеш перейматися тим, як витратити сьогоднішній аванс. І якщо подзвонить друг і попросить позичити декілька сотень на подарунок сину, оскільки його зарплата ще не скоро, ти розціниш його прохання як недоречне і скажеш: «Вибач, я ще теж не отримав».

 

Раціональні у своєму егоїзмі, виважені думки пройдуть мозком, та не зачеплять ту частину, яка відповідає за прояви сумління. Ти будеш йти повз книжковий магазин і внутрішнє насміхатися з тієї «милої маячні», написаної сучасними письменниками-мрійниками. І від своєї серйозності/вагомості/самоповаги, ти задоволено посміхнешся сумній бабусі, яка розгублено дивиться на магазин дитячого одягу. Вдома, вдосталь наситивши шлунок, ти згадаєш, що так і не передзвонив мамі, щоб запитати як її здоров’я. Але сьогодні тобі вже не хочеться відволікатися від чудового футбольного матчу, до того ж мама нікуди  не дінеться.

 

Вночі тобі сниться, як високо тебе цінують підлеглі, як пишаються тобою рідні і всміхаються губи коханої. Вранці, прокинувшись, ти будеш від себе в захваті, так і не зрозумівши, як колеги тебе ненавидять, мама тебе соромиться, а кохана більше плаче, ніж сміється. І все це не тому, що ти вимагаєш гроші у людей, яким не вистачає на їжу, не тому, що насправді ти людей обманюєш. Це не тому, що ти вважаєш давніх товаришів не вартими твоєї дружби. І не тому, що забув, коли в мами день народження.

 

Це тому, що ти не вмієш бути людиною. На престижній посаді, з земними бажаннями і безмежними можливостями, з чудовими зв’язками і поважними знайомими, - супутником твого життя буде самотність. Але ти надто обмежений, щоб її помітити.Обновлен 06 фев 2012. Создан 05 фев 2012  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником